Boys and Girls All Net Teams announced

Dear Parents,

Thank you very much for being a part of the All Net tryout process.  We were very happy by the spirited effort all of the kids gave during the process.  The rosters are now posted below for all teams.
Players not selected for All Net will be placed in the Division Pool and evaluations will be held this Saturday, Oct 13th – details to be announced in a few days.
Note: 7th Grade Boys – we have determined that we do not have enough players to field two competitive teams for 7th Grade All Net.  Coach Chris Familetti will coach the L2 team.

Boys

4th Boy L1 Dino Plancarte
Luca Chan
Lucas Gustafson
Diego Inocencio
Daniel Ji
Connor Lin
William Liu
Aidan Liu
Jonathan Ma
Kai Nishimura
Ryder Soto
Jeremy Wang

 

4th Boys L2 Dino Plancarte
Aarav Anand
Aiden Gustad
Owen Huang
Adarsh Inampudi
Stefan Kupresanin
Ethan Li
Charlie Loper
Dino Plancarte
Roshan Ramachamdran
Aidan Schussler
Matthew Siu
Elijah Theodule-G

 

5th Boy L1 Chris Familetti
Mrinal Dwivedi
Justin Familetti
Bill Huang
RodNick Khorasani
Nicholas mego
Cade Robertson
Ryan Shen
Aran subramaniam
Rishaan Thoppay
Caleb Wang
5th Boy L2 Paris Maxey
Rudra Chatripally
Aidan Fang
Mihir Gupta
Sean Jung
Alexander Lai
Judah Marks
Srikar Vemuri
Skyler Wong
Kendrick Wong
Ethan Young

 

6th Boy L1 Craig Paulsen
Deshawn Augmon
Anthony Felix
Ryan Gaustad
Vaibhav Kishore
Damon Lee
Vibhav Pata
Aadit Prayag
Jimmy Scibetta
Adam Tal
Owen Tsao
Leo Zhang
6th Boy L2 Chris Cedro
Joshua Ajiwibawa
Joshua Cedro
Eron Dela Rosa
Viksar Dubey
Anthony Kobzar
Saatvik Kommareddi
Aditya Panwar
Raghav Seshadri
Nathan Simon
Akarsh Subramanian
Eric Zhang

 

7th Boy L2 Chris Familetti
Pranav Durbha
Ethan Familetti
Michael Feng
Joshua Hsieh
Matthew Lau
Ty Law
Jordan Legaspi
Aiden Lim
Archit Raul
Jack Reilly

 

8th Boy L1 Mike Hearney
Sean Basu
Nathan Cuturan
Shashwat Dwivedi
Tanish Kher
Ian Hearney
Austin Hwang
David Jo
Luke Nocos
Patrick O’Leary
Vikram Thirumaran
Ty Thompson
8th Boy L2 Erin Hazard
Srujan Chaganti
Eli Cisler
Akshat Dhingra
Shyon Ganguly
David Hearney
Shreyas Inampudi
Madhav Lopez
Anish Shamarao
Sohan Shingade
Kushagra Srivastava
Ethan Wong

 

Girls

 

4/5th Girl Marc and Julianne
Ava Cai
Addie Chan
Emily Moen
Eesha Muttineni
Teagan Radcliffe
Chloe Sunarto
Katie Tal
Sofia Teresi
Medha Vinnakota
Claire Yu
Anna Yue

 

6th Girl Alex Chan
GEMMA CHAN
ARIS CHEN
MIYA KOSAKURA
ANA LIKAR
RUIQI LIU
ISABELLA LO
RIYA MINGLANI
RICHELLE PARALEJAS
MIA STEELE

 

7th Girl L1 Ruby Ngo
Olivia Arellano
Violet Ascuncion
Caitlin Cadigal
Tamilyn Chuang
Maggie Lam
Nina Liamas
Siara Nason
Emily Ngo
Camryn Ngo
Rebecca Sung
Anjali Yella

 

7th Grade L2 Derisa Teleni
Kate Cook
Kiera Donahue
Lily Eulate
Nicole Ge
Vivian Ong
Sudeepthi Ravipati
Erin Robke
Rishita Shah